Enki

Maleńki Enki jest gotowy by zostać władcą Twojego serca i domu

Enki – słodki maluszek urodził się w ogarniętej wojną Ukrainie. Miał jednak to wielkie szczęście, że wraz z innymi kotami, dość szybko trafił pod opiekę naszej fundacji – Ja Pacze Sercem. Nie zdążył więc zaznać strachu związanego z wojną, nie poznał jak źli potrafią być ludzie... Otoczony ciepłem i troską jest więc kotem kochającym człowieka, ufającym, potrafiącym okazać wdzięczność i cieszącym się beztroskim życiem kociaka. Uwielbia zabawy, zarówno gonitwy za kocimi wędkami jak i szaleństwa z innymi kotami.

Enki urodził się w maju 2023 roku, jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, Testy Fiv/Felv ujemne. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Enki w mitologii sumeryjskiej to bóg słodkich wód, mądrości i stwórca człowieka. W mitologii kociej byłby bogiem słodkich przytulasów i miłości do człowieka. Jak to z bóstwami bywa, istnieją by ktoś mógł je wielbić, Enki szuka więc swojego czciciela, który będzie mu wierny na zawsze.

Może więc Ty podarujesz mu dom, a on zapewni Ci obfitość kociej dobroci, mruczenia, ugniatania łapkami i przytulania ciepłym futerkiem?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

512 933 291

japaczesercem.adopcje@gmail.com

Script logo