Kochani gorąco liczymy na Wasza pomoc

Kochani Paczacze, Właśnie ruszył konkurs "Łap dotacje na organizacje", który na pewno odmieni niejedno bezdomne życie! Czy będzie to również życie ociemniałych kotów?

To zależy tylko od Was, drodzy!!! Im więcej darczyńców uda nam się pozyskać, tym większe szanse, że ślepaczki znajdą się wśród wygranych czyli obdarowanych!!!!!!!!!!!! Wiemy, że to marzenie zakrawa na cud, ale co tam!!!! Organizatorem jest, już po raz drugi, portal RatujemyZwierzaki. Dotację otrzyma 19 organizacji!!! 1 x 100 tys., 3 x 50 tys., 3 x 40 tys., 3 x 30 tys., 3 x 25 tys., 3 x 10 tys., 3 x 5 tys. Jest więc o co walczyć!!! Wszystkie środki, które uda nam się zebrać do japaczowej skarbonki, po zakończeniu konkursu, trafią na konto naszej Fundacji. Jednak najważniejsza jest ILOŚĆ wpłat czyli im więcej indywidualnych darczyńców (jeden głos to jedna wpłata z konkretnego adresu e-mail), tym większe szanse! Tym razem dosłownie każda złotówka będzie na wagę wzroku, a nawet życia!!!!!!! Codziennie, jak wszyscy, stajemy w obliczu lawinowo rosnących rachunków. Bardzo się boimy, jak pewnie i Wy, że nasze możliwości finansowe nie udźwigną wyzwań, jakim sprostać musimy. I sprostamy, bo ślepaczki mają Was i nas!!!!!!!!!!!! A czy zdarzy się cud? Oby!

POKOLORUJCIE Z NAMI CIEMNY ŚWIAT ŚLEPACZKÓW!!!!!!!!!!! Szczegóły konkursu oraz regulamin na stronie 👇

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/konkurs

#konkursłapdotacjenaorganizacje #ratujemyzwierzaki #łapdotacjenaorganizacje" #japaczesercem #ślepaczki

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/slepaczkijapaczesercem?fbclid=IwAR2KTMpt26T-PMVxls2OcYXKI_-QJHZFbDxgxqpys60A-2K3SdfCUB9VD60

Script logo