Liczy się nawet najmniejsza wpłata!

Kochani Paczacze, taka szansa zdarza się tylko raz w roku!‼️‼️‼️ 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/slepaczkijapaczesercem

Szansa na wygranie dotacji (najwyższa wygrana w konkursie "Łap dotacje na organizacje" to 100 tys. zł!), która pozwoliłaby nam na jeszcze większą pomoc bezdomnym i zupełnie bezradnym bez opieki człowieka kotom - kotom niewidomym i niedowidzącym!!! Ratowanie ślepaczków wiąże się z kolosalnymi wydatkami na opiekę weterynaryjną. Sami wiecie, że do nas właściwie nie trafiają zdrowe koty, bo dla takich właśnie jesteśmy. Ten rok jest szczególnie ciężki.

Zalewają nas prośby o ratunek dla tylu ślepaczków, że chwilami bijemy głową w ścianę, ale sprostać musimy!!! Spływające z lecznic rachunki nas przerażają. Trudno nawet spać, gdy myśli się ciągle o tym gdzie jeszcze zmieścimy kolejną biedę, czy uda nam się ją utrzymać przy życiu i czy stać nas na kolejną walkę o zdrowie i życie. To dzięki Waszym wielkim sercom to wszystko ma szansę na szczęśliwe zakończenie, a właściwie na niekończące się szczęśliwe zakończenia!!! 

Prosimy Was z całych sił, byśmy wspólnie zawalczyli w tym konkursie tak, jak na prawdziwych ślepaczkowych ratowników przystało - "na maxa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedna wpłata czyli nawet 1 zł = 1 głos Każdy głos, by zostać uznanym, musi być unikatowy czyli związany z innym kontem e-mail. Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca i z całych sił!!!!!!!!!! Dla ułatwienia wpłat, na plakaciku umieściliśmy kod QR naszej konkursowej skarbonki. 

Script logo