Malutki Włóczek prosi o wsparcie w konkursowych zmaganiach

Kochani Paczacze, dzisiaj o pomoc w konkursowych zmaganiach ślepaczków prosi nasz Włóczek <3 Jeśli zechcecie poświęcić 1 minutę i wpłacić 1 zł do ślepaczkowej skarbonki konkursowej, będziemy nieprawdopodobnie zobowiązani. Portal RatujemyZwierzaki <3 przeznaczył bardzo wysokie nagrody - dotacje dla 6 fundacji, które zgromadzą największą ilość darczyńców. Czy niewidome i niedowidzące koty będą w stanie wyjść z cienia i liczyć się w stawce, zależy tylko od Was, naszych przyjaciół <3 Z całego serca dziękujemy każdemu z Was!!!!!!!!!

terazhttps://www.ratujemyzwierzaki.pl/japaczesercemratujemyzwierzaki-pl?fbclid=IwAR2AWCpNdPrK41ge7O70wIadLmpa78tSZW2nTDKtDwS9-SnF8jPkUpLGH6g

A teraz już słów kilka o naszym przeuroczym Włóczku. Nim trafił do nas z poznańskich działek, zmuszony był prowadzić żywot włóczykija - niczyjego, niechcianego, głodnego, chorego i, jakby tego było mało, ślepnącego :( Na szczęście dzięki wspaniałej osobie <3 zyskał szansę, by wyruszyć do Doliny Muminków, gdzie wszyscy są bezpieczni i szczęśliwi. Nawet Włóczykij!☀️ Na pewno tam dotrze, ale najpierw troszkę musi pobyć z nami. Bardzo staramy się uchronić malucha przed utratą wzroku i oczka, starają się nasi okuliści i jest wielka szansa na to, że się uda!!! :) Leczymy dzielnego włóczka i grzejemy sobie serca patrząc jak rozkwita. Jest tak słodki i radosny, że rozjaśnia każdą smutę, a tych ostatnio nie brakuje. Włóczek <3 w DT odkrywa uroki wędki ;)

Script logo