Opiekun wirtualny

Adopcje wirtualne najczęściej dotyczą tak zwanych trudnych adopcji - to jest kotów chorych, okaleczonych wymagających specjalnej fachowej opieki, których koszty utrzymania są znacznie wyższe aniżeli w przypadku zwierząt zdrowych. Takie oraz inne okaleczone przez los istotki często czekają na swojego Człowieka bardzo długo, a czasami dom tymczasowy staje się dla nich domem stałym. Jednak ich opiekunowie, zwykle nie zrzeszeni w żadnej fundacji, pozostają z problemem sami, a chcąc nadal czynnie nieść pomoc stają przed ogromnym dylematem – za co?

Są to zazwyczaj osoby niezwykle zaangażowane, poświęcające większość swoich sił, czasu i środków na ratowanie tych szczególnie pokrzywdzonym przez los… Są też osoby o wielkim sercu, które z jakiś względów nie mogą przygarnąć do siebie kota i chętnie pomogłyby w inny sposób. I tu pojawia się szansa dla obu stron, a przede wszystkim dla ratowanego zwierzaka – ADOPCJA WIRTUALNA 🙂

Opiekun wirtualny wspomaga wybranego ślepaczka sponsorując mu np. karmę, płacąc za leczenie czy po prostu przeznaczając pewną stałą kwotę na jego potrzeby. Formę wsparcia najlepiej omówić bezpośrednio z opiekunem, bowiem to On zna najlepiej bieżące problemy kotka. Wirtualne adopcje to nieoceniona pomoc, dzięki której wiele zwierząt zyskuje szansę na lepsze życie. Bardzo liczymy na wszelką pomoc i z góry całym sercem dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!!!

Script logo