Wizyt
Dzisiaj: 52Wszyscy: 427755

#PaczSercem startuje już dziś!

O nas/Kontakt » Aktualności » #PaczSercem startuje już dziś!

Kochani, już dziś na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM <3- ul. Umultowska 89a, w Poznaniu - startuje wielka zbiórka dla kotów niewidomych i niedowidząch czyli dla podopiecznych Fundacji "Ja Pacze Sercem" :-) 
Każdy dar to wielka pomoc w ratowaniu tych, które bez człowieka nie poradzą sobie na pewno! Karma, zabawki, kocyki, drapaczki, posłanka - to wszystko dary bezcenne, bo niezbędne do.przywracania kocich bied szczęśliwemu życiu. 
Niezbędne jest też leczenie i to właśnie mogą wesprzeć Ci z Was, którzy do miejsca zbiórki mają za daleko ;-) Bardzo gorąco zachęcamy do zakupu japaczowych koszulek promujących tę akcję, promujących wyprowadzanie niewidzących kotów z ciemności! One paczą sercem, popaczmy i my! Tutaj: http://kamp1964.com można je obejrzeć i kupić. Damskie i męskie. Wkrótce już będą dostępne wszystkie rozmiary! Cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych naszej fundacji :-), których przybywa wielu. Staramy się nieść pomoc ślepaczkom z całej Polski i z niespokojnych terenów Ukrainy. 
Jeśli chcecie lepiej poznać takie fantastyczne koty zapraszamy już wkrótce na Dni Otwarte naszych domów tymczasowych. W Poznaniu i w Warszawie :-) 
Wierzymy, że nie zawiedziecie, bo nie raz udowodniliscie, że ślepaczki zawsze mogą na Was liczyć!!! <3 
Ruszajmy na pomoc ślepaczkom!!!
#paczsercem#wnpid#japaczesercem

08.05.2017