Wizyt
Dzisiaj: 93Wszyscy: 682134

A dasz mu dom? Adam!

O nas/Kontakt » Aktualności » A dasz mu dom? Adam!

Kochani Paczacze! Nasz kolejny podopieczny jest już gotowy do adopcji!!!

A dasz mu dom? Adam!

A daj mu dom, bo życie bez domu już zna. I ledwo to przeżył  Małą, czarną chudzinkę z chorym oczkiem znalazła na ulicy dobra dusza. Z powodu tego oczka malec trafił do nas. Szczęśliwie to nic groźnego - Adam  ma jedno oko zupełnie sprawne, a na drugie po prostu gorzej widzi. Tym, co nas naprawdę boli jest jego zachowanie. Sądząc po tym, jak reaguje na ludzi, osoba, która go uratowała, była pierwszym dobry człowiekiem, którego Adam  spotkał na swojej drodze  Skąd to przypuszczenie? Bo maluch boi się ludzi. Ale sprawa jest rozwojowa! A to dlatego, że z jednej strony boi się tak, że kuli się pod spojrzeniem człowieka, ale z drugiej strony jednak strasznie się garnie, bo kiedy człowiek jest mniej „groźny”, czyli śpi, wtedy Adaś  podchodzi, zaczyna się przytulać, mruczeć i ugniatać  Także w zabawie wędką Adam  szybko zapomina, że po jej drugiej stronie jest przecież ten straszny człowiek. Ma dopiero pół roku, wszystko przed nim. Dobro na pewno pokona strach!!!

Adam  nie boi się za to zupełnie innych kotów - lubi się z nimi bawić i z nimi spać. Jest ciekawski i chętnie zwiedza różne zakamarki domu. A że długo był głodny, to teraz nadrabia to, czego nie miał i zjada wszystko, co dostanie. Mimo kiepskiego startu, wie też, do czego służy kuweta 

Teraz Adam  szuka domu „niewychodzącego”, czyli z zabezpieczonymi oknami i balkonem - nie chcemy, żeby jego ciekawość świata wyprowadziła go na ulicę. Przez to, że jedno oko ma mniej sprawne mógłby tego nie przeżyć. Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. testy FIV/FELV ujemne.

A daj mu dom! Zadzwoń do nas! 500 383 928