Wizyt
Dzisiaj: 266Wszyscy: 1948740

Adelle

W Nowych Domach » Adelle

Smutna historia, smutne jej bohaterki. Mamy jednak nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć szczęśliwe zakończenie losów Adelki, a tym samym sprawić by jej dotychczasowa opiekunka poczuła ciepło i spokój w sercu...

Jak widzicie Adelle ma piękne, zdrowe oczy. Została "honorowym ślepaczkiem" czyli naszą podopieczną w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Jej wieloletnia opiekunka Kasia, ratowniczka kotów i ludzi, zachorowała na nieuleczalną chorobę i Jej stan nie pozwolił na dalsze zajmowanie się ukochaną futrzaną rodzinką Musiała zawczasu powierzyć swoje koty innym... Znamy Kasię i jej dzieło od lat, więc oczywiście postanowiliśmy pomóc w jedyny możliwy sposób - zabierając koteńkę do naszego DT. Kasia nam bardzo zaufała i wybrała spośród swoich pięciu kotów (które również zostały zabrane przez dobrych ludzi z forum miałwa ) najdelikatniejszą, najbardziej płochliwą kotkę, o której zaufanie trzeba będzie długo zabiegać. Wiedziała, że Ona nie poradzi sobie w kociarni czy innym tłocznym miejscu. I rzeczywiście, ta piękna trikolorka obawia się ludzi Na pewno nie pomaga jej smutek rozstania Powoli jednak robi postępy i nawet pozwala smyrać się po główce!

Adelka lubi koty, ale tych dominujących się obawia. Jest niezwykle delikatną istotą, która straciła cały swój świat, a jej ukochana mamcia właśnie go traci... Wierzymy, wiemy, że los, nawet okrutny, można odczarować. I zrobimy wszystko by znaleźć Adelce wrażliwą rodzinę, która podaruje jej życie, da czas i pokocha bezwarunkowo. Tak, jak kocha ją Kasia. To byłby bezcenny dar dla tej cudownej kotki, ale też dla cudownej kobiety, która ciągle się nie poddaje. Byłoby jej znacznie łatwiej walczyć o siebie gdyby wiedziała, że jej ukochane koty są już szczęśliwe, że ich życie będzie już tylko dobre i bezpieczne!

Czy ktoś odczaruje los Adelle ?

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928