Wizyt
Dzisiaj: 33Wszyscy: 427736

Adopcje wirtualne

O nas/Kontakt » Aktualności » Adopcje wirtualne

Kochani, chcielibyśmy przedstawić Wam ponownie, na czym polega adopcja wirtualna. Zwykle dotyczy ona kotów, które z różnych przyczyn zostają w Domach Tymczasowych na stałe. Są to koty starsze, bardzo chore, których koszty leczenia są ogromne…

Zapraszamy do działu PROSZĘ O WIRTUALNEGO OPIEKUNA.

Adopcja wirtualna polega na wsparciu finansowym konkretnego kota – tutaj wszystko zależy od umowy, jaką indywidualnie ustalimy z opiekunem. Jeśli więc poruszy Cię los potrzebującego Ślepaczka, a nie możesz Go adoptować, adopcja wirtualna będzie nieocenioną pomocą! Dom Tymczasowy pozostaje w stałym kontakcie z opiekunem wirtualnym, przesyła zdjęcia i informuje na bieżąco o wspólnym kocim podopiecznym.

W dziale „Proszę o wirtualnego opiekuna” możecie znaleźć Ślepaczki wyjątkowe, które potrzebują szczególnej pomocy. Ich historie są smutne, ale wsparcie wirtualne to wielka szansa na rozjaśnienie Ich przyszłości!

Drogi Paczaczu, jeśli masz jakieś pytania odnośnie wirtualnej adopcji, zadzwoń lub napisz do nas-  chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Tel. 505 383 928

Mail: japaczesercem@gmail.com

 

31.05.2017