Wizyt
Dzisiaj: 272Wszyscy: 1948746

Anakin

W Nowych Domach » Anakin

Anakin - uratuj go przed ciemną stroną mocy

Anakin ma ok. 1 roku, ale już poznał ciemną stronę życia: bezdomność, brak schronienia i głód, a potem schronisko – kilka długich miesięcy w klatce. Dla małego, rezolutnego szkraba to udręka. A taki właśnie jest Anakin – rezolutny i ciekawy świata.

Odkąd wyszedł zza kratek, wchodzi wszędzie, gdzie tylko się da. Wszystko musi powąchać, posmakować i dotknąć. Wszystko przeżyć, z każdym się pobawić. Mimo złych wspomnień z dzieciństwa jest rycerzem jasnej strony mocy. I gdy go widzimy w akcji, to trudno dostrzeć, że nie widzi. Urodził się już taki, więc dla niego to żaden kłopot. Rozwinął inne moce, które pozwalają mu być zwykłym, śmiesznym, zwariowanym kocim młodziakiem.

Jak każdemu innemu kociakowi - w głowie mu tylko zabawa, jedzenie i mizianie. Uwielbia inne koty i nie może bez nich żyć. Jego najukochańszą towarzyszką podczas szaleństw, ale i w czasie snu, jest młoda kotka Słomka. To wyjątkowa para i zwykle są nierozłączni. Ale łączy ich jeszcze coś – oba kociaki są nosicielami kociej białaczki. Przez to ich szanse na adopcję maleją. A szkoda, bo to słodziaki jakich mało, a białaczka nie jest taka straszna jak ją malują. Mogą się nią zarazić tylko i wyłącznie koty. Ludzie, psy i inne zwierzęta są bezpieczne.

Anakin jest grzeczny, doskonale korzysta z kuwety. Jest wykastrowany. Znajduje się pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem i szuka domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Prosimy, niech ktoś go uratuje! Przemyśl przygarnięcie Anakina w przypadku, gdy masz już pod opieką kota z białaczką albo rozważ adopcję dwójki – Anakina i Słomki. Teraz naprawdę wszystko ciągnie Anakina w kierunku ciemnej strony mocy ku wiecznemu zapomnieniu i samotności – jest przecież czarny, niewidomy i z białaczką. Czy wszystkie siły sprzysięgły się przeciwko niemu? A może właśnie teraz, gdzieś, w nie tak odległej galaktyce, czyta te słowa ktoś, komu los Anakina nie będzie obojętny. Ktoś, kto stanie się dla niego nową nadzieją. Masz w sobie Moc, by odmienić życie Anakina, użyj jej!

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928