Wizyt
Dzisiaj: 652Wszyscy: 1949126

Anyżek

W Nowych Domach » Anyżek

 

Anyż bardzo lubi spanko u człowieka na kolanku

Anyż przeszedł koci katar, w wyniku czego stracił jedno oczko, a drugie jest lekko zmnienione. Jednak tym swoim jednym, zamglonym oczkiem, poznaje świat i wygląda na to, że widzi go jak przez różowe okulary! Najbardziej różowy jest dla niego człowiek - marzy o własnych, kochających kolankach, na które będzie mógł wskakiwać. Wskoczy. Często domaga się uwagi i czułości, tak bardzo pragnie być blisko człowieka, być pokochanym. Uwielbia drapanie pod bródką i za uszkiem. Jest świetnym kompanem do oglądania filmów (najlepsze miejsce oczywiście jest na kolankach opiekuna) i obserwatorem (z zamiłowaniem przygląda się i analizuje dziwne ludzkie czynności, jak sprzątanie), Jest bardzo wygadany, czy raczej „wymiauczany”,szczególnie głośno ogłasza wszem i wobec swój sprzeciw, gdy w misce niepokojąco zaczyna być widać dno. Bardzo lubi też towarzystwo innych gatunków, które do tej pory zdążył poznać – kotów i psów. Gonitwy z przybranym kocim rodzeństwem to jego żywioł.

Anyż ma około 6 miesięcy, jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony, testy Fiv/Felv ujemne. Szuka domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/ balkonem.

Jeśli lubisz towarzystwo i masz choć troszkę wolnego miejsca na kolanach, zaadoptuj Anyża. Ty zyskasz najwierniejszego towarzysza, a dla niego będziesz wymarzoną gwiazdką z nieba!

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

 

Tel. 500 383 928