Wizyt
Dzisiaj: 377Wszyscy: 1955327

Banderas

W Nowych Domach » Banderas

Banderas zamieszkał już w kochającym domu :)

 

Paczacze! Młody Banderas już gotowy do życiowej roli!!!!

Długo się do niej przygotowywał. Bo jednak jak się jest małym, a do tego czarnym - a ludzie wciąż boją się czarnych kotów 🤔 - a do tego jeszcze z chorym oczkiem, kotem, to do swojej najważniejszej roli trzeba się przygotować. Musiał więc Banderas grzecznie znosić wszystkie zabiegi weterynaryjne i leczenie. Musiał nauczyć się bez zarzutu korzystać z kuwety. No i musiał nabrać mistrzostwa w mruczeniu! W tym wszystkim pomogli mu wolontariusze Ja Pacze Sercem. I udało się!

Teraz Banderas  jest już przygotowany do najważniejszej w swoim życiu roli – roli kota domowego. Podobno uczeń jest bardzo pojętny, ma talent i cały czas doskonali swoje umiejętności 😊
Banderas, jak każdy młody gwiazdor, lubi się bawić, ma dużo energii i jest otwarty na nowe znajomości – uwielbia szaleństwa z innymi kotami i z ludźmi, nawet jeśli widzi ich pierwszy raz w życiu na swoje jedno zdrowe oko!

Bio naszej gwiazdy: urodzony w czerwcu 2017 roku, gdzieś nie wiadomo gdzie. Jedno oko zdrowe. Leciutko zdeformowany nosek – prawe nozdrze. Jest zaszczepiony, testy Fiv/FeLV ma ujemne. Był raz odrobaczany.