Wizyt
Dzisiaj: 455Wszyscy: 293957

Bella

W Nowych Domach » Bella

Życie Belli nie było usłane różami. Przeszła poważny wypadek samochodowy w wyniku którego straciła jedno oko a w drugim wzrok, a jej żuchwa uległa zwichnięciu, przez co nie domyka pyszczka. Jakby tego było mało, po tak traumatycznych przejściach była trzymana w fatalnych warunkach...

Jednak to już przeszłość, a tak cudowna kotka zasługuje na równie cudowne życie :) Bella jest delikatna jak płatek róży, bardzo spokojna i łagodna. Dopiero oswaja się z utratą wzroku. Uwielbia pieszczoty, zwłaszcza te za uchem, na razie jest zbyt nieśmiała by się o nie upominać, ale dzięki cierpliwym, kochającym ludziom, to się może zmienić. Przez swoich tymczasowych opiekunów jest opisywana jako najsłodszy kot na świecie. Szukamy jej domu, w którym będzie jedynaczką, ewentualnie by jej przyszły towarzysz był równie spokojny jak ona.

Bella, jak na damę przystało dba o swoją czystość, perfekcyjnie korzysta z kuwetki a pomimo wady żuchwy doskonale sobie radzi również z suchą karmą. Bella jest zaszczepiona, wysterylizowana, testy na FIV/FELV ujemne- tylko brać i kochać :) Szukamy dla niej domu nie wychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.