Wizyt
Dzisiaj: 703Wszyscy: 1949177

Bella

W Nowych Domach » Bella

Nasza kochana Bella zamieszkała w swoim nowym domu

 

BELLA znaczy piękna.

Ta mała koteńka jest urocza w każdym calu, choć początkowe miesiące jej życia były okrutne. Jako małe kocię trafiła do schroniska. Z powodu choroby straciła oczko i dlatego stała się podopieczną fundacji " Ja pacze sercem". Drugie oko jest zdrowe i w pełni sprawne.

W jej maleńkim ciałku lekarze odkryli przepuklinę, operacja się udała i ta przypadłość też już jest tylko wspomnieniem. Bellunia ma złamaną końcówkę ogonka, ale to jej w niczym nie przeszkadza a nawet dodaje uroku.

Pomimo trudnego dzieciństwa koteńka nie pogniewała się na okrutny los, który podarował jej w pakiecie schronisko i choroby. Ta piękna tricolorka nadal jest wesołą , pełną radości życia istotą. Uwielbia biegać, skakać, figlować z innymi kotami, to takie prawdziwe żywe srebro. Jest mega towarzyska, wystarczy ją dotknąć i od razu głośno mruczy. Bella już na zawsze zostanie drobna koteczką... no ale cóż " małe jest piękne ". Obecnie ma 8 miesięcy, jest absolutnie zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, testy fiv/ felv ujemne. Korzysta z kuwety i drapaka.

Poszukujemy dla niej kochającego, niewychodzącego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna. Czy dasz Belli rodzinę i sprawisz aby jej życie stało się w pełni piękne?

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 502 775 137