Wizyt
Dzisiaj: 466Wszyscy: 293968

Beza

W Nowych Domach » Beza

Śnieżnobiała, dojrzała kotka, która nie słyszy (jak wiele białych kotów) i nie ma jednego oczka. Za to ma bardzo bogaty bagaż doświadczeń zdobytych na ulicy, gdy straciła dom, który z pewnością kiedyś miała.
Bezę znaleziono poranioną, z połamanymi przednimi łapkami i bardzo chorymi oczami. Jednego już nie udało się uratować.
Pomimo tego, śnieżynka nie straciła zaufania do człowieka. Wręcz przeciwnie - gdy tymczasowi opiekunowie wracają do domu, pierwsza wita ich w drzwiach. Jedzenia nie zacznie jeśli nie zostanie pogłaskana po główce. Również głaskanie uspokaja ją, gdy w nocy przyśnią się koszmary, podczas których zaczyna popłakiwać.
Beza uwielbia przeróżne nietypowe miejsca do spania, nigdy nie wiadomo gdzie przyśnie kolejnym razem ;)
Szukamy dla Niej tzw. "domu niewychodzącego". Takiego, który pokocha na zawsze i nie dopuści by kiedykolwiek jeszcze stała Jej się krzywda! Domu, który będzie odpowiedzialny i w trosce o dobro Bezuni zabezpieczy okna/balkon.
Nasza Cukrowa Dama jest wysterylizowana, zaszczepiona, testy Fiv/FeLv ujemne. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Niestety Beza marzy wyłącznie o towarzystwie swojego człowieka, bo innych kotów zwyczajnie nie lubi. Nie jest wobec nich agresywna, ale nie jest w ich towarzystwie szczęśliwa, a przecież zasłużyła by teraz prowadzić życie pełne radości u boku ukochanego opiekuna!
Kotka jest podopieczną Grupy Ja Pacze Sercem.
Kontakt: 500 383 928