Wizyt
Dzisiaj: 664Wszyscy: 1949138

Bubu

W Nowych Domach » Bubu

Bubu zostaje już na zawsze w swoim domu tymczasowym, który stał się jego własnym domkiem heart

 

Bubu – buuu, Tak bardzo mnie boli!
Mały kociak pojawił się nagle wśród wolnożyjących kotów i od razu było widać, że coś z jego jednym okiem jest nie tak. Z tego powodu znalazł się pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem. Weterynarz orzekł, że maluch ma uszkodzone oko w wyniku rozległego urazu. Co to mogło być? Może uderzenie, może kopnięcie – trudno powiedzieć. I nawet nie chce się myśleć, kto i dlaczego skrzywdził takie maleństwo. Już samo wyobrażanie sobie tego boli, a co dopiero czuł on. Nie dziwi nas więc, że Bubu boi się trochę ludzi. Przez to jedno feralne spotkanie, Bubu nie widzi na prawe oko. To musiało naprawdę mocno boleć… Odzyskuje zaufanie szybko - jak to dziecko - ale dopiero, gdy się przekona, że człowiek nie chce go znowu skrzywdzić. Gdy już zaufa, tuli się i pragnie bliskości.

Jest zachwycającym słodziakiem mimo zniekształconego oczka. A ponieważ jest już zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony, więc drugim, widzącym, oczkiem zaczyna się rozglądać za swoim człowiekiem.

Bubuś ma ok 4,5 miesiąca. Jest nieśmiały w stosunku do ludzi, za to nie boi się dużo większych kotów. Dobrze nawet, gdyby trafił do domu z innymi kotami, bo jest przyjazny i towarzyski. Szukamy mu domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem, żeby już nigdy więcej nie trafił w łapy złego człowieka.

Buuu, gdzie jest mój człowiek? – pyta Bubuś. Może właśnie czyta to ogłoszenie?

Kontakt: 502775137 lub japaczesercem@gmail.com