Wizyt
Dzisiaj: 581Wszyscy: 1949055

Cudaczek

W Nowych Domach » Cudaczek

Ślepaczek Cudaczek - los się z nim nie pieścił.

A było tego trochę: porzucenie, bezdomność, głód, bolesna choroba oczu, usunięcie zniszczonych gałek, rekonwalescencja. I to wszystko w ciągu pierwszych miesięcy życia. Całkiem sporo jak na kocie dziecko, prawda? Los go nie oszczędzał. Mimo to, że Cudaczek poznał życie tylko od tej naprawdę przykrej strony, zachował całą swoją słodycz małego kociaka. Bo Cudaczek to taki cud natury, że choć los się z nim nie pieścił, to on, na przekór tym wszystkim złym doświadczeniom, uwielbia się pieścić.

Ale żeby nie było – połobuzować też lubi, tyle że z innymi łobuziakami na czterech łapach. A gdy się patrzy jak Cudaczek szaleje w zabawie - mimo braku oczu - to naprawdę widać jakim cudownym i genialnym tworem natury jest kot.
Teraz Cudaczek czeka na cud, i to podwójny. Dlaczego? Nie dosyć że jest niewidomy, to w dodatku czarny, a cały czas są ludzie, którzy uważają, że czarny kot przynosi pecha.

Tak więc czekamy na cud, który spowoduje, że czarny, niewidomy kot znajdzie swojego człowieka. Na cud albo… na wiedźmę. Albo na wiedźmina, a jak! W każdym razie Cudaczek czeka na taki cudowny zbieg okoliczności, rodem ze świata fantazy, który spowoduje, że jego los odmieni osoba mądra, dobra i odważna. Ktoś kto nie boi się zabobonów i działa w zgodzie z sercem.

Cudaczek szuka mądrego „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, po to, żeby już nigdy, nawet przypadkiem, nie znalazł się sam na ulicy. Ma 9 miesięcy, jest zdrowy, zaszczepiony wykastrowany, zaczipowany, ma nawet swój paszport, może więc podróżować – nie wiemy, czy w czasie - ale na pewno w przestrzeni.

Bądź cudem dla Cudaczka, odmień jego podły los.

 

Kontakt: 500383928 lub japaczesercem@gmail.com