Wizyt
Dzisiaj: 1379Wszyscy: 655299

Czesław śpiewa:Aach gdybym dom miau…

O nas/Kontakt » Aktualności » Czesław śpiewa:Aach gdybym dom miau…

…to bym cały czas robił mrau! 

Paczacze! Taki szaro-bury dzień, że trzeba się jakoś rozweselić...może by tak pośpiewać? 
Nam śpiewa Czesław   

Cudowny, kochany, puchaty Czesio  jest już gotowy do adopcji!

 

Mrau na dzień dobry i na dobranoc, kiedy wracasz z pracy i kiedy Cię nie ma, ale o Tobie pomyślę 

Tak Czesław śpiewa. To znaczy, tak myślimy, że śpiewa  Bo Czesław  trafił do nas ze schroniska. A schronisko, mimo najlepszych chęci, nie jest dobrym miejscem dla kotów... One tam marnieją i często nie przeżywają  Szczególnie koty „wybrakowane”, takie jak Czesio – z chorym okiem. Takie stworzenia praktycznie nie mają szans na wymarzony dom  Czesław  mógłby tam śpiewać swoją piosenkę i nikt by jej nie usłyszał. A z powodu tego chorego oczka, Czesław trafił do naszej fundacji. Tutaj szybko zrobiliśmy porządki w oczodole, który już nie boli, bo został zaszyty i pięknie się zagoił. Poza tym został zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany i jest teraz zdrowy jak ryba!  A jeśli już mowa o rybach, to Czesław lubi jeść i nigdy nie wybrzydza. A gdy się naje, to ma bardzo dużo energii, którą pożytkuje najchętniej w zabawie z innymi kotami  Natomiast, gdy już się wybawi, wtedy lubi się wtulić w ciepły brzuch swojej psiej koleżanki i pospać... Jest bardzo przyjaznym i wesołym kotem z wielkim osobistym urokiem. Kocha wszystkich i wszyscy kochają jego   

Czesław  ma 2 lata i 0 wad 
Szukamy mu domu „niewychodzącego”, czyli z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najlepiej z kocim towarzystwem. Psy też są bardzo mile przez Czesia widziane. Może właśnie do Ciebie śpiewa Czesław?  Zadzwoń do nas!

PS. Mamy nadzieję, że prawdziwy Czesław Śpiewa nie będzie nam miau za złe, że się nim zainspirowaliśmy. Oby pomógł znaleźć kotu Czesiowi szczęśliwy dom.

Telefon: 500 383 928

japaczesercem@gmail.com