Wizyt
Dzisiaj: 201Wszyscy: 315529

Dettlaff

Do adopcji » Dettlaff

Małe, słabe, obolałe ciało, w zupełnych ciemnościach. Wokół dziwne odgłosy i zapachy. Czasem jest ciepło, a czasem zimno. Za to cały czas głód. Prawdziwy koszmar na jawie, prawda? A tak właśnie wyglądało życie maleńkiego kociaka, który nie dość, że nie miał domu ani opieki swojej kociej matki, to jeszcze stracił wzrok z powodu kociego kataru. Taki świat potrafi przerazić, nic więc dziwnego, że maleństwo strasznie płakało. I taki - płaczący w ciemności – został znaleziony.

Dettlaff ma teraz 5 miesięcy i jest podopiecznym fundacji Ja Pacze Sercem. Nigdy nie zwrócimy mu beztroskiego dzieciństwa, na które zasługuje każde czujące stworzenie na naszej planecie. Jednak obiecalismy sobie, że znajdziemy mu czuły, ciepły i bezpieczny dom na całe życie.

Dettlaff jest wesołym, towarzyskim, kochanym kociakiem.

Mocno wierzymy, że teraz znajdzie swoje światło - dobre ludzkie serce, ciepły dom, miękkie kolana i ręce, które będą  głaskać i tulić, zamiast, jak do tej pory, przepędzać.

Dettlaff jest już zdrowy, ma testy FIV/FELV ujemne, jest odrobaczony i zaszczepiony. Szukamy dla niego „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Bądź światłem dla kociaka pogrążonego w ciemnościach, zadzwoń do nas!

500 383 928