Wizyt
Dzisiaj: 424Wszyscy: 652458

Dettlaff – płaczący w ciemnościach

O nas/Kontakt » Aktualności » Dettlaff – płaczący w ciemnościach

Dettlaff  już szuka wspaniałego domu! Uwaga, trzymajcie się mocno…
Małe, słabe, obolałe ciało, w zupełnych ciemnościach…Wokół dziwne odgłosy i zapachy. Czasem jest ciepło, a czasem zimno. Za to cały czas głód. Prawdziwy koszmar na jawie, prawda? A tak właśnie wyglądało życie maleńkiego kociaka, który nie dość, że nie miał domu ani opieki swojej kociej matki, to jeszcze stracił wzrok z powodu kociego kataru  Taki świat potrafi przerazić, nic więc dziwnego, że maleństwo strasznie płakało. I taki - płaczący w ciemności – został znaleziony 

Dettlaff  ma teraz 5 miesięcy. Nigdy nie zwrócimy mu beztroskiego dzieciństwa, na które zasługuje każde czujące stworzenie na naszej planecie. Jednak obiecaliśmy sobie, że znajdziemy mu czuły, ciepły i bezpieczny dom na całe życie!
Dettlaff jest wesołym, towarzyskim, kochanym kociakiem 
Mocno wierzymy, że teraz znajdzie swoje światło - dobre ludzkie serce, ciepły dom, miękkie kolana i ręce, które będą głaskać i tulić, zamiast, jak do tej pory, przepędzać.

Dettlaff  jest już zdrowy, ma testy FIV/FELV ujemne, jest odrobaczony i zaszczepiony. Szukamy dla niego „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

500 383 928