Wizyt
Dzisiaj: 433Wszyscy: 652467

Duduś już szuka domku!!!

O nas/Kontakt » Aktualności » Duduś już szuka domku!!!

Duduś  którego uratowaliśmy wspólnymi siłami - głównie dzięki Waszemu wsparciu! - czuje się coraz lepiej! Zaczynamy więc szukać dla tego niezwykłego kociaka domu na zawsze!!!! 

Przypominamy Jego historię:

Duduś  był kocim dzieckiem, kiedy spadł z dużej wysokości. Spadł i leżał bezradny. Nieporadnego kociaka ktoś zaniósł do schroniska. Tam Duduś leżał dalej. Leżał w klatce na podkładzie i rozdzierająco płakał  Nic dziwnego – nagle nie mógł się ruszać i nic nie widział  Tyle było wiadomo o jego stanie. I tak trafił do nas. Tu wzięliśmy go w obroty: wizyty u weterynarza, badania, leki. Nie było wiadomo, czy Duduś będzie żył...

Ale na szczęście starania lekarzy, naszych wolontariuszy, a także mnóstwa dobrych ludzi, którzy wzięli udział w zbiórce pieniędzy na jego leczenie, czyli Was, najwspanialszych Paczaczy!!! – wszystko to opłaciło się!!! Okazało się, że w wyniku wypadku maleństwo doznało wylewu krwi do mózgu. Jednak po wdrożeniu leczenia, Duduś  szybko zaczął samodzielnie wstawać i chodzić. Po chorobie zostały niewielkie zmiany w zachowaniu, czyli czasem kręci się przez chwilę w kółko, czasami odkłada trochę bardziej na bok łapkę, czasem trzeba mu jedzenie z miseczki podetknąć pod pyszczek. Ale to tylko dodaje mu uroku  bo jest niezwykle czułym i słodkim kociakiem i nie przeszkadza mu to w codziennych czynnościach. Kiedy odbieraliśmy go ze schroniska maluch nic nie widział, ale z radością obserwujemy, że powoli wzrok wraca!!! Ostatnio Duduś  zaczął ganiać za muchami i wyraźnie wodzi za nimi oczami. Mimo to, że niedowidzi, bezbłędnie trafia do miseczki, a potem do kuwety. Dogaduje się z kotami  Jest spokojny, ufny i delikatny. Lubi sobie „pogadać” z człowiekiem, leżeć na nim, dawać buzi. Słowem – cieszy się z uratowanego życia!!!

Teraz szukamy Dudusiowi „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, bo drugi wypadek może już skończyć się tragicznie. Malec ma 5 miesięcy, jest odrobaczony i zaszczepiony, testy FIV/FELV ma ujemne.

Pomóż Dudusiowi  wylądować na cztery łapy i znaleźć swojego człowieka, który otoczy go opieką i miłością, na jaką zasługuje kocie dziecko po przejściach!

A może to właśnie Ty jesteś TYM człowiekiem? 

Zadzwoń!
500 383 928
japaczesercem@gmail.com