Wizyt
Dzisiaj: 58Wszyscy: 934270

Dziękujemy z całego serca

O nas/Kontakt » Aktualności » Dziękujemy z całego serca

Chcemy z przeogromną radością i dumą podziękować załodze warszawskiej restauracji roślinnej Leonardo Verde 💚💚💚 Dobre duchy tego miejsca - pracownicy - zorganizowały między sobą zbiórkę na rzecz kotów niewidomych i niedowidzących i właśnie otrzymaliśmy 280 zł w darze!!! ☀️💛😃 Będzie jeszcze jedna niespodzianka od kreatorów tej włoskiej kuchni wegańskiej, ale o niej w przyszłym tygodniu 😉

Dziękujemy całym sercem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy wzruszeni, że zechcieliście ślepaczki zauważyć i wesprzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Leonardo Verde to pierwsze w Polsce miejsce, w którym łączymy zamiłowanie do włoskiej oraz w pełni roślinnej kuchni. Inspiracją stał się Leonardo da Vinci, włoski artysta, wynalazca, wirtuoz sztuk, wegetarianin, człowiek o wielkim współczuciu i miłości do zwierząt. Postanowiliśmy połączyć te wartości i stworzyć przyjemne eleganckie miejsce o wysokich walorach kulturalnych. Pragniemy, aby w otoczeniu wnętrza współtworzącego nowoczesność, historię i sztukę, można było delektować się zróżnicowanymi daniami włoskiej kuchni w wersji roślinnej. Zaczynaliśmy jako pierwsza Vegan Pizza w Polsce, dzięki Wam ewoluowaliśmy i stworzyliśmy miejsce o 100 metrów większe z zupełnie nową rozbudowaną propozycją menu oraz opcją koktajlową. Serdecznie zapraszamy!"