Wizyt
Dzisiaj: 251Wszyscy: 1112780

Frania i Syriuszek już po zabiegach

O nas/Kontakt » Aktualności » Frania i Syriuszek już po zabiegach

Kochani Paczacze, dzisiaj kilka słów o France i Syriuszku , naszych kocich dzieciach, które w ostatnich dniach przeszły zabiegi.
Oto krótka relacja z domu tymczasowego koteczków.
"Maluszki już po zabiegach. Franka po usunięciu oczka ma się całkiem dobrze, już wraca do szaleństw!!!
U Syrki gorzej - ucho było w stanie dramatycznym 😞Pani dr oczyściła wszystko endoskopowo i ma nadziejeę, że już będzie dobrze. Jednak sytuacja może się powtórzyć w przyszłości. Zaproponowała więc, by poobserwować Syrkę jeszcze ok. 2 msc przed puszczeniem do domu stałego. Od czasu rezonansu magnetycznego minęły 3 miesiące i po 2 msc kuracji antybiotykami, po ich odstawieniu, zapalenie wróciło.. Jeśli po zabiegu, który właśnie przeszedł, sytuacja się powtórzy to pozostanie opcja wykonania operacji "rozwalenia" tego zdeformowanego "kręcioła" w uchu, gdzie powstaje stan zapalny i pojawia się obrzęk. Wtedy cała ta wydzielina bez przeszkód wypływałaby mu z uszka, a nie zbierała się wewnątrz powodując obrzęk. No nic, musimy poobserwować.

Strasznie się o niego martwiłam, bo naprawdę źle wyglądał dzisiaj rano 😞 - futerko nastroszone bardzo, zaklejone ucho i nos od tej wydzieliny... ale już wraca nasz kochany Syrcia! Futro już lepsze, no i pysio jakiś taki bardziej zadowolony! "

Prosimy o mocne kciuki!!!!!!!!!!! Szczególnie za Syriuszka!!!!!!!!!
Kciuków potrzebują też inni nasi rehabilitanci.
Bardzo, bardzo mocnych kciuków potrzeba też Wisełce, która ciągle zmaga się z uporczywymi atakami padaczki 😞

A to Frania i Syriusz