Wizyt
Dzisiaj: 13Wszyscy: 934225

Franka szuka swojego człowieka

O nas/Kontakt » Aktualności » Franka szuka swojego człowieka

Kochani Paczacze! Nasza jednooczka Franeczka rozpoczyna poszukiwania swojego wymarzonego domu!!! Kto pokocha nasze czarne cudeńko?

Masz firanki? To znaczy, że Twój dom jest ideałem dla Franki!
Cztery łapki i jedno bystre oczko biega, szuka i wypatruje swojego własnego człowieka. Ma dopiero cztery miesiące, a wie już, jak ważne jest to żeby mieć kogoś zupełnie swojego, kto kocha i dba. To dlatego, że dotąd swojego człowieka nie miała i dlatego straciła oko. Nikt się nie przejął chorym kociakiem, nikt w porę nie zaniósł do lekarza, nikt nie leczył. Nie mówiąc już o tym że nikt nie karmił ani nie tulił.

Całe szczęście w tym nieszczęściu trafiła pod opiekę fundacji Ja Pacze Sercem i udało się uratować jej drugie oczko. Teraz jest już zdrowa i patrzy na świat co prawda jednym okiem, ale za to widzi absolutnie wszystko.

Ta bystra panienka będzie idealną towarzyszką dla równie pomysłowego kota - uwielbia psocić i szaleć, więc wspólnie z drugim mruczkiem z pewnością podbije cały świat. Franka nie pogardzi jednak również towarzystwem ludziów zarówno małych jak i dużych, chociaż początkowo może być odrobinę nieśmiała w stosunku do nieznajomych. Dziecku w jej wieku należy to jednak wybaczyć, zwłaszcza, że przy bliższym poznaniu koteczka okazuje się olbrzymim miziakiem, który nie wzgardzi miejscem na kolanach, łóżku i kanapie. W nocy lubi spełniać się jako termofor ukochanego ludzia, ten, kto okaże jej odrobinę serca nie będzie musiał się martwić o to, że kiedykolwiek zmarznie w łóżku.
A skoro już mowa o zamiłowaniach, to Franeczka oprócz miłości do drapaka żywi także wielkie uczucie do wędek i...zasłon. Dzięki tym ostatnim odkryliśmy w niej talent do wspinaczki wysokogórskiej. Nie jest to jednak jej jedyna pasja, bo Franka (jak na pirata przystało) jest też typem podróżnika amatora - zwiedzi każdy kąt, który pojawi się przed jej ciekawskim, czarnym noskiem, wejdzie w każdą szczelinę, która wyda się jej interesująca. W czasie wolnym od eksploracji terenów mniej i bardziej znanych, Franka lubi poleniuchować na kanapie i drzemać gdzieś na wysokościach.

Franka jest szczepiona i odrobaczona, testy fiv i felv ma ujemne, korzysta z kuwety. szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem, żeby jej ciekawość świata nie ściągnęła na nią nieszczęścia.

Widzisz? I po co ci firanki, skoro nie masz Franki? Dzwoń!

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 502 775 137