Wizyt
Dzisiaj: 355Wszyscy: 1955305

Frotka

W Nowych Domach » Frotka

Jednooczka Frotka - wywrotka.

Bo gdy zaufa Ci Frotka, wtedy czeka Cię wywrotka… miłości! Tony mruczenia, hektolitry czułości, metry sześcienne bliskości. Skąd ona to bierze? Bo przecież nikt jej tego nie dał. Przez cztery miesiące była po prostu samotnym, głodnym i chorym kocim dzieckiem. Niepotrzebną nikomu kupką nieszczęścia umierająca na ulicy. A teraz? Wystarczy odrobina serca, a to małe chucherko po prostu przygniata ogromem dobrych uczuć.

Frotka-wywrotka poznała życie od smutnej strony i zanim trafiła do fundacji Ja Pacze Sercem, straciła wzrok w jednym oczku. Mimo to patrzy na szczęśliwą stronę życia, a robi to swoim zdrowym, widzącym oczkiem. Brak oka nie ogranicza jej w niczym. Jest urodzoną kocią alpinistką, która z lubością zdobywa zasłonowe szczyty. Wysokości nie są jej straszne do tego stopnia, że spanie na nich sprawia jej ogromną radość. To mała, towarzyska zadziorka, która swoją energię pożytkuje na zabawach ze swoimi siostrami - Franią i Florką, świrowaniu na drapaku i w pogoni za piłkami.

Doskonale korzysta z kuwety i, co równie ważne, nie grymasi przy jedzeniu.
Oceny ze zdrówka ma celujące. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wszelkie testy ma ujemne. Teraz szuka swojego własnego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Może to Ty czekasz na Frotkę-wywrotkę, która wywróci Twoje życie do góry nogami, przygniecie miłością, a następnie położy Ci się na brzuchu i będzie mruczeć do ucha?

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 502 775 137