Wizyt
Dzisiaj: 878Wszyscy: 1159996

Gorrrrrąco dziękujemy ekipie Improwizowane Poniedziałki

O nas/Kontakt » Aktualności » Gorrrrrąco dziękujemy ekipie Improwizowane Poniedziałki

Całym sercem i z całych sił dziękujemy grupie artystów tworzących wspaniałe przedstawienia, którzy nie tylko poprawiają humor swoim widzom, ale też wspólnie z nimi czynią cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   3.455 zł wpłynęło na konto naszej Fundacji 😍 To kwota zebrana przez ekipę Improwizowane Poniedziałki ze sprzedaży biletów na cotygodniowe występy we Wrocławiu
Cieszymy się jak szaleni, że tak wspaniała inicjatywa miała miejsce dzięki ekipie cudownych ludzi!!!!!!!!!!!!!

To pomoc, dla kotów niewidomych i niedowidzących, nieoceniona, naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam, gdzie sztuka, tam rozum, wrażliwość i serce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKUJEMY, kochani!!!!!!!!!!! Ślepaczki ślą ciepłe i serdeczne miau A my obiecujemy przeznaczyć tę ogromną kwotę na to, by w zdrowiu i szczęściu mogły wieść dalsze życie.

Pierwszym wydatkiem będzie badanie metodą rezonansu magnetycznego niewidomej Diwy, która jest z nami od dwóch tygodni. Ma problemy neurologiczne, kręci się w kółko, ale z doświadczenia już wiemy, że dobra diagnostyka i dobry neurolog mogą wyprostować jej życiowe ścieżki!!!!!!!!!!   Ściskamy całym sercem!!!!!!! Dziękujemy jak szaleni!!!!!!!!!!