Wizyt
Dzisiaj: 484Wszyscy: 466735

Grzdylek

Do adopcji » Grzdylek

Mały Grzdylek  bardzo potrzebuje kochającego domu!!! Uratowała go i wyleczyła wspaniała, wrażliwa osoba  Teraz jednak musi znaleźć małemu kochającego opiekuna, naprawdę pilnie! Grzdyl jest tak czarujący, że mamy nadzieję iż prędko kogoś w sobie rozkocha!!!

"Kociak został znaleziony 1 lipca w kałuży na remontowanej drodze, zalepione oczy, nos, całkowicie ślepy, katar, kupka drobnych kosteczek powleczona skórą, płakał...ważył 370 gram. 
Po długim leczeniu widzi na jedno oko, drugie nie będzie już sprawne ale nie ma też potrzeby usuwać gałki, nie boli go i w niczym nie przeszkadza. Ma tez przepukline którą będzie trzeba usunąć przy okazji kastracji/narkozy. 
Kotek nazwany roboczo Grzdylkiem rozkochuje w sobie wszystkich którzy mimo niezbyt urodziwego wyglądu mają z nim bliższy kontakt, od weterynarzy po przypadkowo mijanych ludzi. 
Grzdylek to wielki mały traktorek! Jego rozbrajające mruczenie to najlepszy lek na wszelkie bolączki.
Wzorcowo korzysta z kuwety (robił to nawet jak nic nie widział), uwielbia drapaki (najlepsze te wysokie), ale nie drapie mebli, nie drapie dłoni, nie atakuje nóg (jak często mają w zwyczaju kocięta). Barankuje swą maleńką główką najlepiej o twarz, mruczy usypiająco do ucha. Poza tym uwielbia kolana, miękki kocyk i wszelkie zabawy: piłeczki, piórko, sznurek który można przesunąć po podłodze. Uwielbia też inne koty ale szanuje jeśli któryś nie ma ochoty na jego wybryki.

W tej chwili znajduje się w Łapach (ok Białegostoku) ale być może mogłabym dowieźć.
Kontakt, tel 792 145 800, Ania.

Ogłoszenie grzecznościowe!