Wizyt
Dzisiaj: 92Wszyscy: 866115

Gwiazdka już szuka domku!!!

O nas/Kontakt » Aktualności » Gwiazdka już szuka domku!!!

Paczacze Kochani! Czy pamiętacie maleńką Gwiazdeczkę? Już szukamy dla Niej domku na zawsze! 

Gwiazdka nie spadła z nieba…

Nie wie, co to niebo  Niestety zdążyła już poznać piekło. Ma dopiero poł roku, a doświadczyła już piekła bezdomności, głodu i choroby… Zna dobrze ciągły ból i zimno. Jako bezdomny kociak, szybko złapała koci katar. Nieleczona choroba zaś zniszczyła zupełnie jej małe oczka, a na ich miejscu pozostawiła stan zapalny i ból  Trafiła do nas – fundacji Ja Pacze Sercem – zimą, tuż przed gwiazdką – prezencik, który mieścił się na jednej dłoni…

Gwiazdka  przyniosła nam w prezencie dużo szczęścia! Mimo ogromu cierpień, które przeszła, jest mini wulkanem energii i źródłem czystej radości  Jest bardzo żywiołowa, wszędzie jej pełno, biega, skacze i wariuje z kotami i z psami! Lubi być na rękach, ale nie zawsze ma na to czas, gdy zabawa czeka i towarzystwo wzywa  Po szaleństwach ma zawsze doskonały apetyt, a po tym jak z apetytem sobie podje, to zawsze – mimo braku oczek – trafia do kuwety!

Gwiazdeczka  jest już całkiem zdrowa i zaszczepiona, testy Fiv/Felv ma ujemne, lada dzień będzie wysterylizowana. Szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Stwórz Gwiazdce  niebo, na jakie tak bardzo czeka – zadzwoń!

500 383 928
japaczesercem@gmail.com