Wizyt
Dzisiaj: 874Wszyscy: 1161015

Hina i Hana_dlaczego nikt ich nie zauważa?

O nas/Kontakt » Aktualności » Hina i Hana_dlaczego nikt ich nie zauważa?

Hina  i Hana  - niewidzialne siostrzyczki 😪 Tak właśnie o nich myślimy. Trafiły do nas jako schorowane maleństwa znalezione przez wrażliwą nastolatkę, która zrobiła wszystko by znaleźć dla nich ratunek. Pomimo niechęci rodziców, pomimo późnej pory, pomimo że w Piszu trudno marzyć o błyskawicznej pomocy, jej się udało! Kociaki miały wiele szczęścia, ponieważ w Piszu zamieszkał nasz Lenko i to właśnie jego mama  w nocy pobiegła zabrać maluszki, ogrzać i nakarmić, a potem wyprawić w drogę do nas, do Poznania.
Koteńki walczyły z bardzo zaawansowanym kocim katarem, ale udało się nie tylko je wyleczyć, ale także uratować zaatakowane wirusem oczka! Jakaż była nasza radość!!!!! Przecież o to zawsze walczymy - o wzrok, o oczka. Tymczasem okazało się, że nawet piękne, z zachwytem i zaufaniem wpatrzone w człowieka oczka nie są w stanie przyciągnąć niczyjej uwagi, niczyjego serca poruszyć 
Od wiosny ubiegłego roku nikt nawet nie zapytał o nasze panieneczki. Nikt.
Oczywiście w domu tymczasowym mają opiekę, mają nawet miłość, ale przecież tylko przystanek... i koty to czują.
Hina i Hana witają i żegnają kolejnych tymczasowych przyjaciół i czekają na dzień, w którym to One spakują swoje plecaczki i pojadą tam, gdzie kochać je będą najmocniej na świecie, gdzie zostaną już na zawsze - do własnego, tak wyczekiwanego domu!!!
Czy tak się stanie? Czy znajdzie się ktoś, kto dostrzeże co noszą w serduszkach? Mamy ogromną nadzieję, że tak!!!!!!
Bardzo prosimy, pomóżcie nam go znaleźć!!!!!!!

Hina i Hana to śliczne, wesołe i przeurocze koteczki 💛 , a jednak nadal niczyje:(

Tel. 500383928,
e-mail: japaczesercem@gmail.com