Wizyt
Dzisiaj: 101Wszyscy: 682142

Irka Zbirka szuka domu!

O nas/Kontakt » Aktualności » Irka Zbirka szuka domu!

Paczacze drodzy! Popaczcie, kto szykuje się do adopcji - oto mała Irka Irka Zbirka – nie boi się niczego 

Nic dziwnego. Po tym co przeszła, już nic jej nie wystraszy. Nie wiadomo, jak długo się błąkała  Nie wiadomo, kiedy i jak straciła swoją kocią mamę i prawie całe rodzeństwo… Została znaleziona razem z siostrą Mirką na ulicy. Była wygłodzona i osłabiona. Niewiele o niej wiemy, tylko tyle, że te małe oczy widziały świat z przerażającej perspektywy. I teraz już nic nie jest w stanie Irki wystraszyć! Transporterek? Phi! Weterynarz? Ha! Ha! Krople do oczu? Też mi coś! Zastrzyk? Aua, to łaskocze! 
Irka  jest całkowicie zdrowa, widzi świetnie. Ma 5 miesięcy. To mała łobuziara i obieżyświat – lubi zwiedzać, odkrywać, jest bardzo żywa, bystra i rezolutna  A do tego jest kotem szkolonym - przychodzi na zawołanie i zna komendę „buzi”, czyli daje buzi, kiedy się do niej cmoknie  Kocha ludzi, inne koty i psy. Uwielbia się przytulać 
Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, żeby nigdzie nie wyfrunęła, żeby czasem nie wybrała się na poszukiwanie przygód. Bo tym razem mogłaby już nie trafić na kogoś, kto by ją zabrał z ulicy. Testy FIV/FELV ma ujemne, jest odrobaczona.

Nic tylko brać! Zadzwoń : 500 383 928