Wizyt
Dzisiaj: 3Wszyscy: 1946499

Jaguś

W Nowych Domach » Jaguś

Jaguś już nie szuka domku, bo domek wyszukał Jagusia smiley

 

Raz, dwa, trzy… Jaga za swoim człowiekiem patrzy!

Jednym, jedną, dwoma, dwiema, dwojgiem – w dowolnej konfiguracji, bo miłość jest najważniejsza. Miłość i bezpieczny dom. Jaga, a dla bliskich Jaguś, to 2-miesięczny koci chłopak, który właśnie miłości został pozbawiony już na samym początku swojego życia - został podrzucony do schroniska razem z braciszkiem bez swojej kociej mamy  To to dla miesięcznego maleństwa oznacza wyrok!!! Bez czułej opieki, jaką może zapewnić matka, kocięta nie przeżywają. Szczególnie kocięta osłabione i z chorymi oczkami  Takie kruszyny w trudnych schroniskowych warunkach jest bardzo łatwo zarazić kolejnymi wirusami. Jakaś jagusiowa magia jednak zadziałała, bo dowiedzieliśmy się o ich istnieniu i natychmiast wzięliśmy maluchy do siebie! No i zaczęło się. Mamkowanie i tatowanie odchodziło na cztery ręce i kilkanaście kocich i psich łap, bo nie tylko ludzie, ale całe stado innych tymczasowych i stałych podopiecznych ruszyło na ratunek maluchom  Szczęśliwie udało się i nagroda nas nie ominęła, bo Jaguś wyzdrowiał, nabrał ciałka i jest już gotowy, by znaleźć swój własny, dom i kochających ludzi!!!

Szukamy Jagusiowi  domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. W zamian mamy do adopcji wesołego, żywiołowego i kochanego malucha. Jaguś nie zniesie samotności i musi mieć kocie towarzystwo, nadaje się więc idealnie na „dokocenie”. Albo na wzięcie w pakiecie z innym naszym podopiecznym, na przykład swoim braciszkiem, który też wkrótce będzie szukał domu.

Jagusiowi po chorobie została pamiątka – jedno oczko leciutko niedowidzi. Poza tym jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony, testy Fiv/FelV ma ujemne, ma chip.

Raz, dwa, trzy… może to za Tobą Jaguś patrzy?

502 775 137
japaczesercem@gmail.com