Wizyt
Dzisiaj: 298Wszyscy: 1948772

Jak Pomóc

 • 1% dla Ślepaczków

 • Paczka dla Ślepaczka

  Kochani Paczacze!!! Wiedzieliście, że od jakiegoś czasu możecie nas wspierać w bardzo wygodny sposób? Jak, zapytacie? A tak, że wystarczy wejść w link i już tylko kilka kliknięć dzieli nas od niesienia pomocy: https://dlaschroniska.pl/

  https://dlaschroniska.pl/JaPaczeSercem

  Dołączyliśmy niedawno do tej świetnej inicjatywy, dzięki której każdy, kto ma ochotę, może wspomóc w prosty i przyjemny sposób wybrane przez siebie schronisko czy fundację. Wystarczy wejść na stronę, wybrać z listy wybraną przez siebie organizację i już - mamy do wyboru podopiecznych, którym możemy zakupić karmę, żwirek, zabawki czy witaminy i inne smakołyki. To banalnie proste i wygodne, a dla naszych podopiecznych bezcenne!!!!!!! 😊

  Całym sercem i z całych sił dziękujemy za pomoc, za najdrobniejszy nawet zakupik!!!!!!!!!!💛

 • co-mozesz-zrobic-.jpg

  Co możesz zrobić?

  Wiele osób chciałoby zaangażować się w pomoc zwierzętom, ale nie zawsze wiedzą jak się do tego zabrać, od czego zacząć, z kim się skontaktować i jak to w praktyce wygląda? Przedstawiamy Wam kilka pomysłów...

 • Opiekun wirtualny

 • Ślepaczkowa Biblioteczka

 • Ślepaczkowy Kiermasz Różności

 • Ślepaczkowa Filmoteka

  Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia Ślepaczkowej Filmoteki!

  Filmoteka to kiermasz, z którego cały dochód przeznaczony jest na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych. Co dwa tygodnie będą pojawiały się nowe filmy!

  Możemy ratować Ślepaczki tylko dzięki Waszym darowiznom, a Filmoteka to przyjemne z pożytecznym - ciekawe pozycje filmowe dla nas, a pieniążki na pomoc Ślepaczkom :-)

  Dziękujemy, że ciągle pomagacie nam pomagać i prosimy o dalsze wsparcie - wszystko dla naszych najkochańszych ślepków!!!

  Link do filmoteki: https://www.facebook.com/groups/275112669612030/

 • paczaj-z-nami!.jpg

  PACZAJ Z NAMI!

  "Dom tymczasowy to zwykły dom – mieszkańcy, ściany, dach, jedzenie, miłość. Różni się od zwykłego domu tylko tym, że otwiera swoje drzwi dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują, którzy nie poradzą sobie sami, którzy pilnie potrzebują pomocy. Daje szansę na przetrwanie wtedy, kiedy nigdzie indziej już jej nie ma. Może liczyć na pełną pomoc naszej Grupy, zaangażowanie, wsparcie pod każdym względem. Dom tymczasowy to dom, który ratuje życie."

 • czym-jest-dt-[2].jpg

  Czym jest DT?

  Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o tym jak wygląda codzienne życie w domu tymczasowym oraz porady dotyczące wyboru kota, praw i obowiązków opiekuna oraz pomocy, jaką może uzyskać. Chcemy zachęcać do podejmowania opieki nad zwierzętami w ramach DT, jednocześnie zwracając uwagę na to, aby zawsze była to decyzja świadoma i przemyślana, dająca satysfakcję z pomocy, jaką otrzymuje bardzo potrzebujące lub chore zwierzę.

 • fanimani.png

  FaniMani

 • Sonia (styczeń 2013)

  Komu pomogliśmy

  Fundusz ślepaczkowy ma za zadanie wspierać leczenie i utrzymanie kotów niewidzących i niedowidzących. Przedstawiamy kocich beneficjentów, którym udało się pomóc poprzez zakup karmy bądź niezbędnych leków.