Wizyt
Dzisiaj: 604Wszyscy: 1946481

Jurek

W Nowych Domach » Jurek

Jurek zamieszkał w Warszawie :)

 

Starcie z samochodem było ciężkie. Na szczęście nad  kupką mokrego futra pochyliła się pewna super bohaterka, która nie przeszła obojętnie obok potrąconego kota i postanowiła go uratować. Bo jej super moce to dobre serce i odwaga. I to spotkanie miało decydujące znaczenie dla naszego Jurka. Super bohaterka miała już duże stado zwierząt, dlatego nowego przybysza musiała zakwaterować na strychu swojego domu. Mimo to postanowiła go wyleczyć. Szybko okazało się, że w wyniku wypadku  Jurek stracił całkowicie wzrok. I z tego powodu trafił do nas – fundacji Ja Pacze Sercem.

Ale na tym, nie koniec opowieści o super mocach. Szybko okazało się, że Jurek tez je ma. W swoim domu tymczasowym zyskał miano super pozytywnego kota, bo jest grzeczny , śmiały, otwarty, uwielbia głaskanie i głośno mruczy. Chętnie siada na kolanach, można go brać na ręce i czesać. Jest czysty i mimo ślepoty zawsze trafia do kuwety. Lubi każde jedzenie i nigdy nie wybrzydza.

Inne koty akceptuje w pełni i bawi się z nimi. W tymczasowym domu doskonale dogaduje się też z psem. Chodzi za człowiekiem, nasłuchuje kroków i podąża za nimi, przychodzi na zawołanie po imieniu. Korzysta z drapaka i wspina się na niego. Potrafi także wskoczyć na krzesło i tapczan, ale nie wyżej. Chodzi za to po schodach i nie gubi się w trójpoziomowym domu.

To nie science fiction, to super Jurek!