Wizyt
Dzisiaj: 928Wszyscy: 746052

KABI kadze!!!

O nas/Kontakt » Aktualności » KABI kadze!!!

Paczacze! Na poniedziałek elektryzująca wiadomość: UWAGA, leci Kabi Kadze!!! 

Gdy został znaleziony był sam, odwodniony, wychudzony i z zapaleniem górnych dróg oddechowych, umierał – oczy już zakryła trzecia powieka. Mieścił się na dłoni, ważył tyle co nic. Śmierć w samotności była tuż, tuż…

Trajektorię jego losu zmieniła nagle dziewczyna z dobrym sercem! Zabrała kociaka z ulicy. Wiedziała, że w schronisku maluch nie przeżyje, a sama nie mogła go przygarnąć. Szukała pomocy, a ponieważ maluch miał chore oczy i wydawał się niewidomy, trafił do nas – fundacji Ja Pacze Sercem.

U naszej wolontariuszki dostał imię Kab <3i i zaczęła się walka o jego oczy i zdrowie. Trwało to kilka tygodni, bo maleństwo było na granicy życia i śmierci, ale udało się !!! Zarówno oczy Kabiego  , jak i jego zdrowie są w bardzo dobrym stanie! Co prawda jeszcze męczy go katar, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Śmierci już się nie boi. Los się odwrócił i teraz Kabi bawi się jak szalony z innymi kotami  Cieszy się z każdego dnia życia , jakby był jego ostatnim. Wszędzie go pełno! Biega, skacze, lata, jak nakręcony. Niczego się nie boi, cały czas w ruchu, tylko trzeba patrzeć pod nogi, żeby się z nim nie zderzyć, bo on o to nie dba - istny z niego Kabi Kadze!!!   

Na szczęście w nocy wyłącza napęd za to włącza mruczenie, mizia się, po czym zasypia przytulony 
Kabi Kadze  to energiczny kociak, dlatego chętnie dołączy do innych kotów, które lubią zabawę!

Szukamy dla niego „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może Mały Kabi Kadze mógłby wylądować u Ciebie?  Zadzwoń!

500 383 928
japaczesercem@gmail.com