Wizyt
Dzisiaj: 738Wszyscy: 1949212

Kącik

W Nowych Domach » Kącik

Kącik znalazł swój domowy kącik ;)


Kącik♥ to kot, który zajmuje się powiększaniem mieszkań. Zanim się zjawił, jego tymczasowi opiekunowie mieli swoje cztery kąty i byli z nich całkowicie zadowoleni. Ale gdy przyjechał Kącik  – a o tym skąd przyjechał, za chwilę – okazało się, że mają dużo więcej kątów, nawet tam, gdzie się ich zupełnie nie spodziewali  Teraz są bogatsi o kilkadziesiąt kątów i kącików, o których istnieniu nie mieli bladego pojęcia, a które odkrył dla nich Kącik. A dokonał tej sztuki w zamian za ich dobre serce, które mu okazali. 
Bo Kącik trafił do tymczasowych opiekunów z miejsca dalekiego i nieszczęśliwego dla zwierząt, ale i dla ludzi – z terenów Ukrainy objętych działaniami wojennymi. Był zestresowany i chory 
Nie jest wykluczone, że wciskać się w najdalszy kącik nauczył się Kącik po to, by ratować swoje życie… W jego zachowaniu czuć strach i przerażenie z przeszłości  Zazwyczaj jest czułym, spokojnym kotem, który najbardziej na świecie lubi leżeć na człowieku i błogo mruczeć. Ale czasem nachodzi go niepokój, wtedy płacze i chowa się po kątach. Zupełnie, jakby wracały do niego koszmary z przeszłości. Potem znowu jest zupełnie wyluzowanym, rozespanym, bardzo przyjaznym kotem. Mamy nadzieję, że czas i bezpieczeństwo oraz pomoc behawiorysty przyniosą mu ulgę i niedługo przestanie się bać.
Kącik  wymagał serca nie tylko z powodu przeżytego koszmaru. Miał chore oczy, z których jedno wymagało usunięcia. Na szczęście drugie jest już zdrowe i to nim Kącik wypatruje nowe kąty w domu!!! A jest to oko wyjątkowe z jeszcze jednego powodu – ma barwę czystego nieba  Kącik w ogóle jest pięknym kocurem. Ma śnieżnobiałe futro, które codziennie czyści, poza tym szare łatki no i to niezwykłe, błękitne oko.