Wizyt
Dzisiaj: 647Wszyscy: 716222

Kawaler wypatruje Domu…

O nas/Kontakt » Aktualności » Kawaler wypatruje Domu…

Kociak, wraz z pięciorgiem rodzeństwa, został podrzucony na ogródek.  Jak wiele kociąt każdego roku, urodzonych dlatego, że „właściciele” nie wysterylizowali kotki, urodzonych po to, by je gdzieś wyrzucić i by umarły.

Ale ten kotek żyje, jest zdrowy i bardzo radosny! To malutkie, eleganckie– jak na kawalera przystało, zawsze w czarnym garniturze i białych skarpetkach – kocie dziecko, które uwielbia się bawić, odkrywać, że papierowe kuleczki fajnie się kulają, a sznureczki można gonić i podgryzać! Kawaler jest bardzo energiczny, śpi wtedy, kiedy nikt nie patrzy, bo jak ktoś patrzy, to przecież trzeba się bawić! :) Miał ogromne szczęście, że został znaleziony zawczasu i dostał kolejną szansę na życie. Teraz szuka domu na zawsze, gdzie będzie mógł rozwijać się i każdego dnia upewniać się, że życie może być piękne!

Kawaler jest podopiecznym Fundacji Ja Pacze Sercem. Jest zdrowy, korzysta z kuwetki, testy Fiv/Felv ujemne, jest zaszczepiony. Szukamy domu „niewychodzącego”, który dla bezpieczeństwa kotka osiatkuje okna/balkon.

Kontakt: 505 132 444

japaczesercem@gmail.com