Wizyt
Dzisiaj: 398Wszyscy: 1955348

Kitka

W Nowych Domach » Kitka

Panienka wiele złego przeszła w swoim życiu i najwyższy już czas aby mogła rozkwitać we własnym domu, w otoczeniu ludzi, którzy pokochają ją całym sercem!!!

Kitka – niewidka...
Dla swojej pani była zapewne ukochana kicią. Miała imię, które słyszała wypowiadane z czułością wiele razy dziennie. Miała swoje miejsce na kolanach i swoje ręce do głaskania. Jednak pani odeszła. Została samotna kotka w pustym mieszkaniu. Razem z panią odeszło wszystko, co znała. Nawet jej imienia nikt nie pamiętał. Po mieszkanie zgłosiła się rodzina. A całe życie nieżyjącej pani wylądowało na śmietniku. I tak porzucona kotka znalazła się w schronisku dla zwierząt. Dorosła, strasznie smutna, a jak by tego było mało, z uszkodzonym jednym oczkiem kicia nie miała szans w konkurencji z małymi słodkimi kociętami. Nikt na nią nie zwracał uwagi, a ona gasła, wciśnięta w kąt swojej klatki, umierając z tęsknoty. Teraz smutna kotka ma tymczasowy dom i tymczasowe imię Kitka. Kitka – niewidka, której cały czas nikt nie widzi. A ona wciąż cierpi. Niestety nie czuje się najlepiej w dużym kocim stadzie. Po tym, jak jej życie roztrzaskało się na milion raniących kawałków, potrzebuje spokoju i czułości, by dojść do siebie.

Ponieważ Kitka niedowidzi, dom dla niej szuka fundacja Ja Pacze Sercem, stworzona właśnie dla takich niedowidzących kotów, które mają mniejsze szanse na dom.

Kitka ma ok 6 lat, jest zdrowa i w pełni sprawna. Potrzebuje domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami. Tęskni za swoim człowiekiem, do którego będzie mogła się przytulić i odzyskać spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Będzie szczęśliwa jako jedynaczka albo w towarzystwie równie spokojnych zwierząt, co ona sama. Przed nią jeszcze wiele lat szczęśliwego życia, o ile znajdzie swoje miejsce na ziemi.

Zdejmij z Kitki - niewidki zły urok. Zobacz ją i otwórz dla niej serce.

500383928
japaczesercem@gmail.com