Wizyt
Dzisiaj: 622Wszyscy: 1149843

Kochani Paczacze, oto Elfik

O nas/Kontakt » Aktualności » Kochani Paczacze, oto Elfik

Kochani Paczacze, oto Elfik, nowy kotuś pod naszymi skrzydłami.

Kilka dni temu został znaleziony w tragicznym stanie na poznańskiej ulicy. Miał szczęście, bo dostrzegła go wrażliwa i bardzo dobra osoba , która natychmiast się kociem i zajęła, i zaczęła szukać dla niego pomocy. Tak Elfik został japaczem

Wspólnymi siłami z tymczasową opiekunką postaramy się uratować nie tylko zdrowie Elfa, ale także wzrok!!! Wyobraźcie sobie, że jest to jeszcze możliwe. Już wiemy, że zmiany, które ma na uszku i przy oku, to nie nowotwór, a stan zapalny oraz torbiel. Dzięki naszemu poznańskiemu okuliście, wielkiemu przyjacielowi ślepaczków - lek. wet. Piotrowi Dąbrowskiemu (DZIĘKUJEMY!!!), który pomimo ogromu pracy "wcisnął" nas na cito i tym samym stworzył szansę Elfowi na odzyskanie sporej części wzroku!!!

Kocio ma częściowo odklejone siatkówki, ale to jest jeszcze moment, w którym farmakologia ma szansę zadziałać i zatrzymać, a nawet częściowo cofnąć spustoszenia jakie poczyniła choroba!!! Być może przed Elfikiem otworzy się świat w pełnej swej barwie. Na pewno otwiera się przed nim życie w zdrowiu, poczuciu bezpieczeństwa i miłości. Może wkrótce będzie mógł pomyśleć o własnym domku? Na pewno!!!

Póki co, leczymy oczy, walczymy z silną infekcją i ogólnym wycieńczeniem organizmu. W piątek kontrola okulistyczna, pełne badania krwi i, mamy nadzieję, same dobre wieści!!!!!!!!

Na razie Elfa zajmuje wyłącznie odsypianie czasu poniewierki i pełna dobrych kąsków miseczka

Prosimy o kciuki dla tego (chyba) staruszka cudownego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oto Elf