Wizyt
Dzisiaj: 701Wszyscy: 1227095

Kochani paczajcie co u małego Nikifora

O nas/Kontakt » Aktualności » Kochani paczajcie co u małego Nikifora

Kochani Paczacze, dzisiaj kilka słów o naszym malutkim, dzielnym Nikiforze  Już Wam się tu pokazał przelotem, ale dziś oficjalna prezentacja 
Wreszcie możemy o nim napisać bez drżenia, ponieważ pokonał panleukopenię!!! Jego braciszek, który nie był ślepkiem, został u fantastycznych osób , które chłopaków znalazły i ratowały, nie miał tyle szczęścia i nie przeżył walki z pp  A Nikifor krótko po przyjeździe z okolic Białegostoku, ze względu na dramatyczną reakcję na delikatny środek odrobaczający, po raz pierwszy wylądował w szpitalu. Szybko wrócił do domu tymczasowego i po kilku dniach pojawiły się objawy pp, jednocześnie otrzymaliśmy informację, że jego braciszek również zapadł na tę potworną chorobę:( Stan był tak ciężki, że musiał zostać hospitalizowany.
Na szczęście w każdym mieście nasze DT ma zestaw ratunkowy czyli surowicę i wszystko, co potrzebne w walce z wirusem pp. Właśnie dzięki temu Nikifor mógł dostać wszystko, co potrzebne, a trudno osiągalne, natychmiast. Mamy jednak wrażenie, że kluczową rolę odegrała wola życia tego maleńkiego burasia, który jakby rozumiał, że musi walczyć za dwóch i żyć za dwóch!!! I tak będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niki teraz spokojnie dochodzi do siebie w domu tymczasowym i z lubością korzysta z dogoterapii 😃💛