Wizyt
Dzisiaj: 530Wszyscy: 974175

Koty z pomorskiej wsi...

O nas/Kontakt » Aktualności » Koty z pomorskiej wsi...

Kochani, miesiąc temu pojechaliśmy większą japaczową grupą z Warszawy i Poznania do wsi na Pomorzu. Warto było jechać setki kilometrów, bo czekały na nas bardzo chore koty. Pojechaliśmy pomóc kotom i pomóc ludziom, których sytuacja przerosła, o co nie trudno... Zabraliśmy ze sobą 18 chorych kotów, z których 5 trafiło pod opiekę poznańskiej Fundacji Animalia - dziękujemy szalenie dziewczyny kochane!!!!!!!!!!!!!!    Przekazaliśmy im zwierzaki z oczkami w najlepszym stanie (W takiej sytuacji nie dzielimy kotów na ślepaczki i nie ślepaczki, tylko ratujemy i zabieramy wszystkie, których zdrowie tego wymaga). U nas zostało 13 footerek. Większość z nich nadal walczy o zdrowie, jeden dotąd nie może opuścić szpitala, ale będzie żył!!! 
W tym tygodniu już ruszyć powinny sterylizacje kotów i piesków, które zostały w swoim domu czyli tych zdrowych. Zdrowe, najedzone i wysterylizowane będą tam mogły pędzić szczęśliwe życie! Zrobimy wszystko by tak się stało i by ludzie, którzy je kochaja też nie musieli się już martwić czym je karmić, jak je leczyć etc.
Wybaczcie, że piszemy tak sucho i z takim opóźnieniem, ale ta sytuacja porusza najwyższe rejestry emocji Waszego skryby (i nie tylko) i nie zdołałabym napisać wcześniej, ani inaczej. Najważniejsza jest przyszłość istot, za które wzięliśmy odpowiedzialność i tych, które czekają na sterylizację i kastrację. Wierzę, że wraz z gospodarzami wkrótce będziemy mogli szczęśliwi patrzeć spokojnie na szczęśliwe u nich koty, których ilość nie przyrasta w obłędnym tempie, które mogą cieszyć się życiem.
Specjalne uściski przesyłam małej dziewczynce , której imienia niestety nie poznałam, albo nie zapamiętałam. Ogon ma się świetnie, podoba jej się beztroskie życie w domu  Jest już zdrowa. Obiecuję Ci, że wszystko będzie dobrze, bo tylko dlatego zawitaliśmy u Was - by pomóc Wam uczynić Wasze zwierzęta szczęśliwymi. Dbaj o te, które zostały z Wami, a w razie czego poproś mamę żeby do nas zadzwoniła po pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, że będziesz się wspaniale opiekowała swoją kocią rodziną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Dziękuję przecudownym japaczowym wolontariuszom, że w momencie gdy nasze domy tymczasowe pękają w szwach, a zgłoszenia płyną codziennie z całej Polski, zmobilizowali się szaleńczo i udowodnili, że japaczowe domy jednak są z gumy... Kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   
Jesteśmy pozytywnymi szaleńcami, ale bez tego niewiele byśmy zdziałali 

Jeżeli ktoś z Przyjaciół ślepaczków zechciałby i mógłby wesprzeć ich ratowanie, leczenie, testowanie, szczepienie bylibyśmy niezwykle zobowiązani!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Walka o nie to bardzo duże wyzwanie, również finasowe:(

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
tytuł wpłaty::"na ratunek kotów z pomorskiej wsi."

paypal: japaczesercem@gmail.com

Całym sercem i z całych sił dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To Wy  czynicie niemożliwe możliwym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dzięki Wam możemy nieść ratunek 

To zdjęcia jakie nam przysłano, prosząc o pomoc.