Wizyt
Dzisiaj: 293Wszyscy: 1948767

Łatek

W Nowych Domach » Łatek

 

Lekko nedowidzący Łatek i jego brat łata - ból

Przybył do nas z chorym i obolałym okiem. Weterynarz orzekł, że to uszkodzenie mechaniczne. Nie wiemy, co mu się stało, ani kiedy. Taki już trafił do chroniska, a następnie do nas - Funacji Ja Pacze Sercem. Musiało to jednak trwać od dłuższego czasu, bo w miejscu zranienia trzecia powieka zdążyła już przyrosnąć do gałki ocznej - mówiąc językiem zrozumiałym dla osoby bez wykształcenia medycznego. Nie jesteśmy w stanie nawet w minimalnym stopniu wyobrazić sobie, ogromu jego cierpienia. Ile ten koci dzieciak musiał doświadczyć bólu, I to w zupełnym osamotnieniu?

Teraz oko nie przysparza Łatkowi juz żadnego cierpienia. Wygoiło sie ładnie, jest zmienione, ale mały widzi przez szparkę w trzeciej powiece.

Kiedy jego brat łata - ból - odszedł, Łatek pokazał swoje prawdziwe oblicze. Okazało się, że urodził się po to by kochać i być kochanym. Lubi sobie pogadać, poprzytulać się, posiedzieć na człowieku, pospać na kolanach, polizać po twarzy. Gdy przychodzą goście, otacza swoja miłością również ich. Lubi się i z innymi kotami, i z psem w swoim domu tymczasowym. Powiedzieć, że jest bezproblemowy, to za mało. On jest lekiem na całe zlo i wszystkie problemy świata. Spokojny, kochający, czuły.

Łatek jest w wieku około 1 roku. Został zaszczepiony, wysterylizowany, zachipowany. Testy FIV/FeLV ma ujemne.

Łatek poszukuje swojego domu i człowieka, którego będzie mógł kochać. Dom powinien być “niewychodzący” z zabezpieczonymi oknami i balkonem, bo nie chcemy, żeby znowu znalazł się na ulicy ani żeby znowu stało mu się coś złego.

Podaruj Łatkowi kochający dom i zyskaj brata łatę na dobre i na złe!