Wizyt
Dzisiaj: 662Wszyscy: 1949136

Ljova UA

W Nowych Domach » Ljova UA

Ljowa ciągle mówi Aj low ja!

Ljowa przyjechał do nas z Ukrainy, gdzie niestety dane my było zobaczyć największe okrucieństwa wojny. Kot z taką traumą potrzebuje teraz u nas, w Polsce, bezpiecznego, kochającego domu. Ljowa, mimo ogromu stresu, który przeżył, a może właśnie na przekór temu, jest przepełniony miłością. Kocha ludzi, koty, psy i jest oazą spokoju. Bardzo lubi wygrzewać się na balkonie, a nawet wspinać po siatce zabezpieczającej. W odróżnieniu od innych kotów pod opieką naszej Fundacji – Ja Pacze Sercem, Ljowa widzi doskonale, jest więc naszym Honorowym Ślepaczkiem. Jest nosicielem wirusa niedoboru immunologicznego FIV.

Ljowa ma około 4 lata, jest wykastrowany, zachipowany, szczepiony, testy fiv+, felv -. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego”, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Ljowa jest dużym i puchatym kotem – tak samo duże (i z pewnością puchate) jest jego serce. Mimo zła, z którym się zetknął, pozostał pełen wdzięczności i miłości, którą podzieli się z tym szczęściarzem, który otworzy swój dom dla niego na zawsze!

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

Tel. 500 383 928