Wizyt
Dzisiaj: 529Wszyscy: 1946406

Lottie

W Nowych Domach » Lottie

Co dla Lotti jest cenniejsze niz największa wygrana w lotka?

Co dla malutkiego zagubionego na ulicy kociaka jest cenniejsze niż bezpieczeństwo? Jaką wartość może mieć miseczka jedzenia? Ile cierpienia kosztuje ból? To wszystko wie Lottie. Urodziła się na ulicy, szybko straciła matkę i poznała czym jest głód i poczucie zagrożenia. To obniżyło odporność. Na chorobę nie trzeba było długo czekać, dla wirusa kociego kataru taki osłabiony organizm to prawdziwy szczęśliwy traf. Kruszynka zaczęła łzawić i kichać, potem w oczkach pojawiła się ropa, i ból. Ból zwiększał się w miarę, jak oczy, szczególnie jedno z nich, obejmował stan zapalny. Wycieńczone maleństwo trafiło pod opiekę fantastycznych ludzi, dla których dobro maleństwa było najważniejsze. Mimo to, że nie szczędzili on wysiłków, by uratować jej wzrok, to jedno oczko przegrało z chorobą. Było już tak zniszczone, że trzeba było resztki tego, co zostało wyczyścić. Z racji braku jednego oczka Lottie trafiła pod opiekę funadcji Ja Pacze Sercem. Na szczęście drugie oczko widzi doskonale. 
Lottie ma najgorsze już za sobą, jest zupełnie zdrowa i samodzielna. Została odrobaczona, zaszczepiona. Nareszcie może być wesołą, beztroską koteńką. Najlepiej w domu „niewychodzącym” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z kocią rodziną, z którą będzie mogła się bawić. I z ludźmi,których będzie mogła kochać.
Domyślasz się już na pewno, co jest dla Lottie najcenniejsze na świecie? Cenniejsze nawet niż najwyższa wygrana w lotka? 
Podziel się z Lottie tym, co masz najcenniejsze – podaruj jej dom! Zadzwoń pod szczęśliwy numerek:

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928