Wizyt
Dzisiaj: 516Wszyscy: 710560

Magia – srebrna kocia czarodziejka!

O nas/Kontakt » Aktualności » Magia – srebrna kocia czarodziejka!

Pewnie nikt nie uwierzy, że taka śliczna, zdrowa, zadbana koteczka ledwie uszła z życiem. Kiedy była jeszcze w brzuchu mamy, ta została wyrzucona z domu. Bo ciężarna. Bo się sama nie wysterylizowała. Bo skoro była kotką domową, na pewno doskonale poradzi sobie na wolności, z małymi.

Na kotkę jednak nie rzucono klątwy, tylko dobry czar - mamę z czterema kociętami znaleziono na działce i od tego czasu jest bezpieczna – trafiła do naszego domu tymczasowego i tam mogła spokojnie dalej karmić i dbać o swoje dzieci. Wszystkie są więc dobrze odżywione i dzięki temu to okazy zdrowia!

Magia to szalona koteczka, która uwielbia zabawy na drapaku, łapanie pluszowych myszek i gonienie piórek. Ma dwa i pół miesiąca, rozwija się cudownie i z każdym dniem zaskakuje tymczasową opiekunkę nowymi pomysłami! Korzysta już z kuwetki. Lubi ludzi  oraz towarzystwo innych kotów. Jej dwie siostry i brat znaleźli już dom, Magia czeka już sama na swojego człowieka!

Chcesz, żeby Twój świat był zaczarowany? Oto rozwiązanie- Magia!

Kotka jest odrobaczona i zaszczepiona, testy Fiv/Felv ujemne. Szukamy dla Niej domu „niewychodzącego”, prosimy o zabezpieczenie okien/balkonu.

Magia jest podopieczną Fundacji Ja Pacze Sercem.

Kontakt: 505 132 444

japaczesercem@gmail.com