Wizyt
Dzisiaj: 192Wszyscy: 1946688

Majeranek

W Nowych Domach » Majeranek

Maja  to kotka, która została wyrzucona z domu na działki tuż przed porodem:(  Historia z pozoru jakich wiele – kotka się okociła i próbowała gdzieś w ukryciu resztkami sił, odchować maleństwa. Jednak większość takich historii kończy się tym, że kotka ginie pod kołami samochodu, próbując upolować jedzenie, a maleństwa same, z rozwijającym się kocim katarem, również umierają z wycieńczenia lub, w najlepszym wypadku, znajduje je jakaś dobra dusza i ratuje to, co z nich pozostało.

Nie tym razem! Mama Maja trafiła na Dobrą Osobę, która znała inną Dobrą Osobę, która zabrała WSZYSTKICH – mamę i czwórkę kociaków - do domu! Karmiła mamusię, a mamusia karmiła swoje cztery koteczki. Dzięki temu mama Maja i Jej dzieci są zupełnie zdrowe, rosną pięknie i z każdym dniem coraz bardziej cieszą się życiem!

Wśród czwórki maluchów jest Majeranek. Nie tylko miał niesamowite szczęście dzięki Dobrej Osobie, ale też dzięki losowi – Majeranek jest jedynym chłopakiem w tej rodzinie! Wypieszczony przez mamusię i przez siostrzyczki, dziarsko kroczy przed siebie! Jest odważny, uwielbia się bawić, jak na razie jako jedyny pozwala się trzymać na kolankach. Kocha inne koty, ale kocha też ludzi – miał to szczęście, że od początku spotykało go z ich strony samo dobro, nie pozwólmy więc, by coś się w tej kwestii zmieniło!