Wizyt
Dzisiaj: 33Wszyscy: 866056

Makossa już w naszym DT!

O nas/Kontakt » Aktualności » Makossa już w naszym DT!

Kochani Paczacze, napiszemy Wam o niewidomej Makossie ze Schroniska na Paluchu, która od środy grzeje doopkę w naszym domu tymczasowym.
Oto jak pisało o niej schronisko:
"Makossa – nr: 65/18
"Niewidoma kocia seniorka pilnie szuka domu!
Makossa to starsza kotka w czarnym futerku. Bardzo drobna i chudziutka, kupka nieszczęścia, która łamie serca. Makossa radzi sobie w schronisku jak może, ale nie jest jej łatwo. Jest niewidoma i smutna ze spuszczoną głową przesiaduje w kącie klatki. Dodatkowo ma problem z nerkami, co wiąże się z koniecznością podawania jej kroplówek. Makossa jest cierpliwą pacjentką i dzielnie znosi wszystkie zabiegi. Ale dobrze wiemy, że dla starszej, niewidomej i chorej kotki najlepszym miejscem jest bezpieczny dom i kolana kochającego Opiekuna.
Makossa szuka odpowiedzialnego opiekuna, który pokocha ją i zadba o diagnostykę i leczenie.
Nie wiemy jak wiele życia przed Makossą, ale jesteśmy pewni, że czas, który kotka spędzi w domu, będzie niezwykły. Bo Makossa jest niezwykła – delikatna, bardzo łagodna, spokojna i cierpliwa."
Tak więc prosimy o ciepłe myśli i dla niej!!! Na szczęście czuje się dobrze i nawet troszkę polubiła już naszego tymczasika Mirmiła, z którym dzieli tymczasowy dom  Bardzo jest kochana i grzeczna, bardzo!!!!! 

Zdjęcia Makossy jeszcze ze schroniska i z pierwszych chwil w naszym DT Jedno nawet z Mirmiłem, neurologicznym ślepkiem ze Schroniska w Łodzi.