Wizyt
Dzisiaj: 69Wszyscy: 427772

Mała Fuki o wielkich oczach szuka domku!

O nas/Kontakt » Aktualności » Mała Fuki o wielkich oczach szuka domku!

Ale te wielkie oczy nic nie widzą, bo małą Fuki ktoś kiedyś tak mocno uderzył, że całkowicie straciła wzrok i doznała uszkodzenia łapki. Wzroku nie odzyska, a łapka nigdy nie będzie całkowicie sprawna. Musiała być wtedy jeszcze malutką, puszystą kuleczką, bo zdążyła już nauczyć się z tym żyć. Kto mógł skrzywdzić takie maleństwo? Mała Fuki ma dopiero rok, ale niejedno już „widziała”. Przyjechała do nas z Ukrainy, gdzie toczy się wojna – dramat ludzi, beznadziejna sytuacja dla zwierząt.

Mimo przeżyć, jakie ma za sobą, Fuki jest radosnym, przyjaznym, ciekawym świata i ufnym kocim dzieckiem. Jest wesoła, ale spokojna. Ma dopiero rok i jest zupełnie zdrowa. Oczy jej nie bolą, ani nie sprawiają żadnego problemu. Fuki lubi koty spokojne albo starsze. Dużo mruczy, lubi głaskanie i przytulanie. Jest już wysterylizowana i zaszczepiona. Testy FIV/FELV ujemne.

Mała Fuki jest teraz pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem i szuka swoich ludzi oraz domu z dobrze zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli chcesz dać spokojne schronienie kotce, która przeszła wiele złego, zadzwoń do nas.

Kontakt: 500 383 928