Wizyt
Dzisiaj: 344Wszyscy: 1955294

Mango

W Nowych Domach » Mango

Mango zamieszkał w Warszawie z naszym Tolem, a obecnie Aresem, którego wyadoptowaliśmy 4 lata temu. Jego towarzyszka odeszła, a Toluś został samotny. W tej sytuacji Pan Piotr postanowił, że powiększy rodzinę o kolejnego Japaczka!!!

 

Czy Mango znajdzie dojrzałego opiekuna?

Niedojrzałego opiekuna już miał - został porzucony, a następnie był przerzucany z domu do domu jak gorący kartofel. Dla zwierzęcia, takiego jak kot, rutyna to poczucie bezpieczeństwa. A takie wielokrotne zmiany powodują ogromny stres, który może nawet doprowadzić do choroby. Ile razy Mango zmienił dom, tego nie wiemy. Dlaczego nikt go nie chciał – czy to przez charakter? Na pewno nie, bo Mango jest słodki jak najsłodszy owoc – tylko chrupać i się oblizywać. Może źle się zachowuje? Też nie, bo jest grzeczny, przyjazny i czysty. Może jest brzydki? To już kwestia upodobań, ale jak dla nas, to przystojniak, a w dodatku całkowicie zdrowy i sprawny. Jest pod opieką fundacji dla ślepaczków Ja Pacze Sercem, ale tylko dlatego, że trafił do nas razem ze swoim niewidomym kumplem Mieciem. Nie mogliśmy wziąć tylko Mieczysława, a jego zostawić samego sobie na dalszą tułaczkę.

Mango ma ok 4 lat, jest zdrowy i zaszczepiony. Lubi się bawić i przytulać. Nawet podczas najdzikszej zabawy jest łagodny, dlatego byłby doskonałym kompanem dla innych zwierząt, a nawet dla dzieci. Jest bardzo fajnym, kontaktowym kocurem.
Może Ty dojrzysz w Mango przyjaciela dla siebie?

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928