Wizyt
Dzisiaj: 510Wszyscy: 294529

Maurycy

W Nowych Domach » Maurycy

Maurycy wygląda jak pluszowy miś – Jego futerko ma piękne odcienie brązowe i kremowe, z lekką domieszką czerni. Kiedy czuje się swobodnie, lubi być głaskany delikatnie po główce, pod bródką, a czasem nawet pozwoli wymasować sobie swój kremowy brzuszek i wyczesać grzbiet. Uwielbia bawić się piórkiem, pięknie korzysta z drapaka, jest też bardzo domyślny i sprytny - zabawki-zagadki z ukrytymi chrupkami to dla Niego pestka! Nie grymasi przy jedzeniu. To niezwykle grzeczny, spokojny i mądry kot :)
Maurycy ma „popsute” oczko, nie widzi też na drugie, jednak radzi sobie bardzo dobrze, prawdopodobnie więc jest niewidomy od dawna. Mimo, że fizycznie potrafi odnaleźć się w przestrzeni, szybko uczy się, gdzie jest kuwetka, gdzie jest miska z wodą, gdzie czeka na Niego jedzonko i którędy można wejść na parapet, żeby powygrzewać się w słońcu, zmiany są dla Niego bardzo stresujące. Ten kotek wiele przeszedł, potrzebuje więc dużo wyrozumiałości, ciepła, opieki i bezwarunkowej miłości. Potrzebuje spokojnego domu, w którym będzie mógł wieść swoje radosne kocie życie, w którym nie będzie już nigdy głodny i samotny, w którym będzie mógł odprężyć się, zrelaksować, wyciągnąć brzuszek do głaskania i mruczeć już tylko ze szczęścia!
Maurycy szuka domu, który dla Jego bezpieczeństwa osiatkuje okna/balkon. Kotek ten boi się dużych psów, najlepiej czułby się w domu jako jedynak lub jako starszy koci brat. Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony, potrafi korzystać z kuwetki.
Maurycy to najgrzeczniejszy kot pod Słońcem. Szuka domu, który zapewni Mu nie tylko dach nad głową, ale otworzy na Niego swoje serce i odda Mu je na zawsze. To wszystko, czego potrzebuje do szczęścia, na które tak bardzo zasługuje i za którym tak bardzo tęskni, na które ciągle czeka i którego wypatruje swoim Maurycowym serduszkiem, z nadzieją otwierając szeroko źrenicę swojego lewego oczka i wyostrzając zmysły... Niewidome kotki mają przepiękne sny – może właśnie Twój dom przyśnił się Maurycemu?

Kontakt w sprawie adopcji: 500 383 928