Wizyt
Dzisiaj: 547Wszyscy: 1949021

Meteor

W Nowych Domach » Meteor

 

Dla Jednookiego Meteora kochający dom jest jak gwiazdka z nieba

Jednooki, więc pomijany, każdy szybko przeskakuje na kolejne ogłoszenie i znika, jak spadająca gwiazda. A on, jak każdy, pragnie mieć własny dom, miłość, szczęście. Ale może sobie tylko o tym pomarzyć.
Do nas – fundacji Ja Pacze Sercem - Meteorek przybył bez lewego oczka i ze złamaną, zrośniętą już krzywo końcówką ogonka. Nie wiemy, jakie kosmiczne burze nim targały, czego w życiu doświadczył, ale jego ciało opowiada historię bólu i samotności. Utrata oka i złamanie ogona nie wydarzyły się same. Za to musiały wyleczyć się same. Bez niczyjej opieki ani żadnej pomocy. Tragiczne przejścia nie miały na szczęście wpływu na jego pogodę ducha. Jest cudowną przylepą – wystarczy, że znajdzie się blisko człowieka, a już zaczyna mruczeć. Kocha mizianie, zwłaszcza po brzuchu, a także zabawę piłeczkami oraz wędkami. Wszędzie jest go pełno. Mimo braku jednego oczka jest bardzo skoczny - lubi chodzić po szafach i do nich zaglądać. Ciekawość Meteorka prowadzi do tego, że trzeba bardzo zwracać uwagę przy otwieraniu drzwi wyjściowych, bo jest bardzo zainteresowany światem zewnętrznym i trzeba uważać, by nie czmychnął między nogami. Jest bardzo przyjacielski i wesoły, nie boi się obcych. W domu tymczasowym socjalizuje się z psem. Ich relacje są całkiem dobre, sądząc po tym, że w nocy dzielą jedno łóżko. Inne koty lubi i chętnie się z nimi bawi. Ale to człowiek zawsze jest dla niego najważniejszy. Meteor ma około 1,5 roku. Jest wykastrowany, zachipowany, odrobaczony i zaszczepiony, a także nauczony załatwiania się do zakrytej kuwety z drzwiczkami. Testy FIV/FELV ujemne. Może lecieć w świat i szukać przyjaznej dla siebie atmosfery. Ze względu na swoją wszędobylskość powinien znaleźć dom „niewychodzący” z zabezpieczonym balkonem i oknami.
Spójrz na Meteora i pomyśl marzenie. On je spełni. Będzie Twoim najczulszym towarzyszem i wiernym przyjacielem. Tylko podaruj mu kochający dom!

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

Tel. 500 383 928